Event z infokioskiem TAVOLO w roli głównej

Event z infokioskiem TAVOLO w roli głównej

Kioski w wyjątkowy sposób potrafią wzbogacić każde ważne wydarzenie, event, konferencję itp.

 

Model TAVOLO powstał kilka lat temu na potrzeby domu produkcyjnego VIDOQ w Warszawie uatrakcyjniając swoimi możliwościami interaktywną wystawę poświęconą Miesiącu Walki z Rakiem Piersi.

 

Od tamtej pory w swojej niezmiennej formie pracuje dla wielu naszych klientów, najczęściej właśnie przy organizacji różnego typu wystaw i uroczystości.

 

Jego ergonomiczny kształt pozwala na naturalny dostęp do monitora dotykowego, dzięki czemu korzystanie ze wszystkich funkcji jest wygodne i zachęcające dla użytkownika, także dla osób niepełnosprawnych.

 

Możliwość pełnej personalizacji urządzenia pomoże nadać mu "rozpoznawalną twarz" prezentowanej marki.

 

Przekaż informacje o tym wpisie zainteresowanym znajomym!
wszystkie wpisy
Digital Signage, a dotarcie do klienta

Oferowane systemy reklamowe pozwolą skutecznie przyciągnąć nowych klientów. W odróżnieniu od statycznych reklam, nasze rozwiązania mają „to coś”, które wyróżni Państwa firmę w gąszczu innych reklamodawców.

Zwiększenie sprzedaży
80%
Jakość odbioru oferty
75%
Dotarcie do klienta z ofertą
90%

Nie musisz nam wierzyć na słowo. Sprawdź naszą ofertę i przykładowe wdrożenia w różnych gałęziach handlu czy przemysłu. Zobacz jak skuteczne narzędzie możesz zdobyć i wyprzedzić swoją konkurencję.

zobacz więcej
Gotowy aby zacząć? Kontakt z nami!
Sierakowo 91A, 06-300 Przasnysz
tel: +48 86 477 48 38, +48 510211201,
e-mail: epicenter@epicenter.pl
Masz pytania - napisz do nas!
*
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Epicenter Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest Epicenter Sp. z o.o. z siedzibą w Przasnyszu, Sierakowo 91A, 06-300 Przasnysz. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.