Wyróżnij się z tłumu dzięki 49" multimedialnemu potykaczowi

Wyróżnij się z tłumu dzięki 49

Na międzynarodowym rynku DS dostępnych jest wiele rozwiązań zasilanych bateryjnie. Większość z nich okazała się jednak nieopłacalna, zarówno pod kątem kosztów, jak i praktyczności.

 

W kwietniu b.r. zaprezentowany został nowy 49-calowy potykacz multimedialny. Za głównym sukcesem tego modelu stoi zastosowanie akumulatorów litowo-polimerowych, na które producent udziela pełnej 3-letniej gwarancji.

 

Jego najważniejsze cechy to:

 

– minimum 12-godzinna praca potykacza na jednym naładowaniu baterii,
 
– monitor wysokiej jasności,
 
– niskie zużycie energii,
 
– czujnik światła, który automatycznie zmienia jasność ekranu, w zależności od oświetlenia otoczenia
 
 
Czy niepozorne urządzenie w formie potykacza reklamowego okaże się perełką branży digital signage? Czy osiągnie sukces sprzedażowy? W potrzebach której branży znajdzie największe zastosowanie?
 
O wszystkim poinformują nas nasi klienci.

 

Przekaż informacje o tym wpisie zainteresowanym znajomym!
wszystkie wpisy
Digital Signage, a dotarcie do klienta

Oferowane systemy reklamowe pozwolą skutecznie przyciągnąć nowych klientów. W odróżnieniu od statycznych reklam, nasze rozwiązania mają „to coś”, które wyróżni Państwa firmę w gąszczu innych reklamodawców.

Zwiększenie sprzedaży
80%
Jakość odbioru oferty
75%
Dotarcie do klienta z ofertą
90%

Nie musisz nam wierzyć na słowo. Sprawdź naszą ofertę i przykładowe wdrożenia w różnych gałęziach handlu czy przemysłu. Zobacz jak skuteczne narzędzie możesz zdobyć i wyprzedzić swoją konkurencję.

zobacz więcej
Gotowy aby zacząć? Kontakt z nami!
Sierakowo 91A, 06-300 Przasnysz
tel: +48 86 477 48 38, +48 510211201,
e-mail: epicenter@epicenter.pl
Masz pytania - napisz do nas!
*
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Epicenter Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest Epicenter Sp. z o.o. z siedzibą w Przasnyszu, Sierakowo 91A, 06-300 Przasnysz. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.