Dla Warsaw Financial Center w Warszawie dostarczyliśmy pierwszą partię stojaków nierdzewnych. Zamówienie jest częścią większego projekty, który będziemy realizować w dalszych miesiącach.
W lipcu 2017 roku dostarczyliśmy i zamontowaliśmy dwie wiaty dla palących do firmy Kiel Polska Sp. z o.o. w Nowym Tomyślu. Wiaty stanęły przed siedzibą i z powodzeniem służą osłoną przed warunkami atmosferycznymi wszystkim palącym pracownikom.
Za pośrednictwem firmy MARTIS S.A. w 6 miastach w Polsce zamontowaliśmy 9 wiat dla palących MODERN. Wiaty stanęły w: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu i Łodzi przed największymi centrami biznesowymi (np. Centrum Biznesowe Korona w Krakowie, Aeropark Business Centre Zephirus w Warszawie)
Przed Pub'em WARKA stanął nasz stojak rowerowy wraz ze specjalnie zaprojektowanymi tabliczkami.
Dostarczyliśmy stojaki rowerowe FALA dla DCT Gdańsk - terminalu kontenerowego łączącego Ację, Unię Europejską ze wschodzącymi rynkami Europy Środkowo-Wschodniej.
Cyklicznie dostarczamy stojaki rowerowe Spirala dla sieci PoloMarket.
W sierpniu Burmistrz Wielunia zwrócił się do nas z zaproszeniem do złożenia oferty na zadanie pn.: "Dostawa 36 stojaków rowerowych typu SPIRALA".
Dostarczyliśmy i zamontowaliśmy 4-modułową wiatę rowerową wraz ze stojakami rowerowymi dla KAJIMA Europe Design X Construction Sp. z o.o. Oddział w Polsce.