×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 533.
Infokioski, które dostarczyliśmy do Muzeum Byłego Obozu Zagłady KULMHOF w Chełmnie nad Nerem, stanowią uzupełnienie wystawy stałej o prezentacje multimedialne. Zapewniają dostęp do materiałów informacyjnych, opisów poszczególnych elementów wystawy, nagrań z relacji świadków itp. Jedno z urządzeń funkcjonuje jako przeglądarka dokumentów obozowych, wbudowana klawiatura stanowi ogromne ułatwienie dla zwiedzających.
Do Narodowego Muzeum Ziemi Przemyskiej dostarczyliśmy dwa infokioski SOTI.  Urządzenia ustawione zostały w 2 strategicznych miejscach dla zwiedzających. Ich zadaniem będzie przedstawienie wszystkich stałych i czasowych wystaw prezentowanych przez Muzeum.
Dla firmy KEDROS INVESTMENT SPV Sp. z o.o. z Warszawy wykonaliśmy infokioski SOTI, które stanęły w lobby Mokotów Plaza.
Dla Grupy Vidoq stworzyliśmy projekt infokiosku TAVOLO.  Urządzenia zakupione zostały na interaktywną wystawę poświęconą Miesiącu Walki z Rakiem Piersi,
Dla nowootwartego, 4-gwiazdkowego hotelu FABRYKA WEŁNY zaprojektowaliśmy totemy reklamowe. Służą jako informatory przed salami konferencyjnymi. Infokioski wykończone są szkłem hartowanym, na którym wygrawerowane zostało logo hotelu, podświetlone LED'ami.
Dla światowego producenta miedzi i srebra - KGHM Polska Miedź S.A. wyprodukowaliśmy pierwsze infokioski.
Projekt RYBNIK - ZAKOŃCZONY SUKCESEM!   Infokioski w Rybniku: Poserfujesz w sieci, wyślesz wirtualną pocztówkę.Dziewięć infokiosków w Rybniku już stoi na ulicach Rybnika. To element projektu budowy sieci szerokopasmowego internetu w mieście. Co będzie można zrobić w infokioskach? Na przykład poserfować w siecie, albo wysłać wirtualną pocztówkę.
Pierwszy wygrany przetarg na infokioski