Rozwiązania digital signage z zasilaniem bateryjnym - czy to się opłaca?

Rozwiązania digital signage z zasilaniem bateryjnym - czy to się opłaca?

Brytyjska firma Allsee Technologies w kwietniu b.r., wprowadziła do sprzedaży pierwszy w historii firmy produkt digital signage zasilany bateryjnie – 49-calowy mobilny potykacz multimedialny.

Na międzynarodowym rynku DS dostępnych jest wiele rozwiązań zasilanych bateryjnie. W Allsee również nie jest to pierwsza próba produkcji tego typu urządzenia. Większość z nich okazała się jednak nieopłacalna, zarówno pod kątem kosztów, jak i praktyczności.

Za głównym sukcesem 49-calowego potykacza multimedialnego stoi zastosowanie akumulatorów litowo-polimerowych, na które producent udziela pełnej 3-letniej gwarancji.

Prototyp potykacza został zaprezentowany przez firmę szerszej publiczności na targach ISE 2018 w Amsterdamie, gromadzących co roku branżę AV z całego świata.

Dzięki smukłej białej konstrukcji, kółkom i uchwytom zapewniającym zwrotność urządzeniu, produkt wzbudził ogromne zainteresowanie w branży.

Producent obiecuje:

  • minimum 12-godzinną pracę potykacza na jednym naładowaniu baterii,
  • monitor wysokiej jasności,
  • niskie zużycie energii,
  • czujnik światła, który automatycznie zmienia jasność ekranu, w zależności od oświetlenia otoczenia,
  • oraz wiele innych przydatnych użytkownikowi funkcji.

 


W maju b.r. odbył się internetowy webinar, na którym przedstawione zostały najbardziej kluczowe zalety „najmłodszego dziecka” Allsee. Pozostawione opinie również okazały się bardzo pozytywne.

Tutaj można zobaczyć krótką prezentację multimedialnego potykacza:
Producent zdradził, że trwają już prace nad zewnętrzną wersją urządzenia.

Na rynku digital signage, z roku na rok, dzieje się coraz więcej. Producenci z całego świata prześcigają się w tworzeniu coraz bardziej zaawansowanych technologii, a wiedza i świadomość potrzeb ich stosowania wśród klientów stale rośnie.

Czy niepozorne urządzenie w formie potykacza reklamowego okaże się perełką branży digital signage? Czy osiągnie sukces sprzedażowy? W potrzebach której branży znajdzie największe zastosowanie?

O wszystkim poinformują nas nasi klienci.

Aby uzyskać więcej szczegółów technicznych skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo:

tel. +48 86 477 48 38

e-mail: epicenter@epicenter.pl

Przekaż informacje o tym wpisie zainteresowanym znajomym!
wszystkie wpisy
Digital Signage, a dotarcie do klienta

Oferowane systemy reklamowe pozwolą skutecznie przyciągnąć nowych klientów. W odróżnieniu od statycznych reklam, nasze rozwiązania mają „to coś”, które wyróżni Państwa firmę w gąszczu innych reklamodawców.

Zwiększenie sprzedaży
80%
Jakość odbioru oferty
75%
Dotarcie do klienta z ofertą
90%

Nie musisz nam wierzyć na słowo. Sprawdź naszą ofertę i przykładowe wdrożenia w różnych gałęziach handlu czy przemysłu. Zobacz jak skuteczne narzędzie możesz zdobyć i wyprzedzić swoją konkurencję.

zobacz więcej
Gotowy aby zacząć? Kontakt z nami!
Sierakowo 91A, 06-300 Przasnysz
tel: +48 86 477 48 38, +48 510 211 201,
e-mail: epicenter@epicenter.pl
Masz pytania - napisz do nas!
*
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Epicenter Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest Epicenter Sp. z o.o. z siedzibą w Przasnyszu, Sierakowo 91A, 06-300 Przasnysz. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.