Approach on Digital Signage
What Digital Signage is?

Digital signage is often referred to as DOOH (Digital out-of-home), or "digital exit from home. Despite the name Out of home, it can be divided into outdoor - all media in urban space - and indoor, which can be found in public transport, at stations, airports and at all points of sale.

OEM Digital Signage

Digital signage składa się z trzech kluczowych elementów: treści (contentu), sprzętu, czyli urządzeń cyfrowych oraz oprogramowania, które umożliwia tworzenie, wdrażanie, zarządzanie i analizę wyświetlanych treści.

 

Pojęcie obejmuje zintegrowaną formę zarządzania systemem, w skład którego wchodzą wyświetlacze elektroniczne (cyfrowe znaki, infokioski), które prezentują informacje, reklamy i inne wiadomości (używane nośniki to LCD, LED, display plazma, obrazy z projektorów multimedialnych). Nośniki informacji (ekrany) określane są jako public displays (PD).

Plug and play
Digital Signage
Internet
Digital Signage
Menuboards
Digital Signage
Touch
Digital Signage
High contrast
Digital Signage
Batteries
Digital Signage
Media players
Digital Signage
Digital Signage is not just a screen

Reklama z wykorzystaniem digital signage jest formą digital out-of-home (DOOH) advertising. Jej celem jest dostarczanie wiadomości kierowanych do konkretnych miejsc, w określonych porach z treścią dopasowaną do lokalizacji wyświetlacza (local advertising). Duża i szybka zmienność treści wymaga stosowania monitoringu i zarządzania online wyświetlaczami za pomocą CMS.

Screen

Jest to kluczowy element całego systemu. Ekran wyświetla obrazy wysokiej jakości i jest odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Content management system

Zarządzanie treścią wyświetlanych komunikatów to kluczowe założenie systemu. Dzięki intuicyjnym interfejsom jest to jeszcze prostsze niż dotychczas.

Devices management system

Również ten aspekt pracy jest przyjemny i uproszony do niezbędnego minimum.

Content creating systen (Authoring)

Zintegrowany system authoring’u – pozwala na przygotowanie treści z istniejących multimedialnych materiałów reklamowych – graficznych, wideo oraz danych zewnętrznych przy pomocy intuicyjnego i prostego w obsłudze interfejsu webowego.

Analysis and reporting system

Reklamy cyfrowe zbiorą dane o przechodniach z ich smartfonów oraz na podstawie analizy wizualnej umożliwią reklamodawcom precyzyjne dotarcie z ofertą do potencjalnych klientów.

DS is the fastest growing advertising medium in the world
Where we can find digital signage?
1
2
3
Commerce
Hotels and commercial properties
Stations, airports, waiting rooms
View more
Our customers
View more
Digital Signage, and reaching a customer

Oferowane systemy reklamowe pozwolą skutecznie przyciągnąć nowych klientów. W odróżnieniu od statycznych reklam, nasze rozwiązania mają „to coś”, które wyróżni Państwa firmę w gąszczu innych reklamodawców.

Sales increase
80%
Quality of the offer perception
75%
Reach a customer with offer
90%

Nie musisz nam wierzyć na słowo. Sprawdź naszą ofertę i przykładowe wdrożenia w różnych gałęziach handlu czy przemysłu. Zobacz jak skuteczne narzędzie możesz zdobyć i wyprzedzić swoją konkurencję.

View more
DS What is new in the Europe and in the world?
Our blog / new
09-08-2019
Jednym z największych wyzwań współczesnego marketingu jest znaleźć takie metody promocji, które wyróżnią firmę z tłumu oraz umożliwią skuteczne dotarcie przekazu do wybranej grupy docelowej klientów. Wraz ze spadkiem efektywności statycznych metod promocji oraz wszechobecnym dostępem do informacji cyfrowej, największe nadzieje pokładane są w nowoczesnych technologiach.
24-06-2019
Trudno w to uwierzyć, ale 25 maja 2019r. minął rok od wejścia w życie unijnego RODO, dot. ochrony danych. Niestety, wiele firm nadal nie przestrzega przepisów dotyczących ochrony danych w zakresie niszczenia dokumentów.
14-05-2019
Brytyjska firma Allsee Technologies w kwietniu b.r., wprowadziła do sprzedaży pierwszy w historii firmy produkt digital signage zasilany bateryjnie - 49-calowy mobilny potykacz multimedialny.
30-04-2019
Przyciągnij uwagę przechodniów i wzbudź zainteresowanie klientów w środku W JEDNYM CZASIE. Czytelny nawet w bardzo ostrym świetle słonecznym i wysokiej temperaturze. Wyposażony w zintegrowany uchwyt sufitowy.
Let's get started. Contact with us!
ul.Sierakowo 91a, 06-300 Przasnysz
tel: +48 86 477 48 38, +48 510 211 201,
e-mail: epicenter@epicenter.pl
Any questions? Contact with us!
*
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Epicenter Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest Epicenter Sp. z o.o. z siedzibą w Przasnyszu, Sierakowo 91A, 06-300 Przasnysz. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.