O nas

Jesteśmy firmą produkcyjno-handlową, specjalizującą się w projektowaniu i produkcji wielofunkcyjnych urządzeń multimedialnych, których zadaniem jest unowocześnienie rynku reklamy, wsparcie zarządzania zasobami ludzkimi oraz udoskonalenie obsługi klienta.

 

Ponad 10-letnie DOŚWIADCZENIE, PODĄŻANIE ZA TRENDAMI, KOMPETENCJE ZESPOŁU ORAZ NOWOCZESNE ZAPLECZE TECHNOLOGICZNE - to czynniki, które stoją za naszym sukcesem w branży digital signage oraz imponującą liczbą klientów.

 

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wdrożeniach kompletnych rozwiązań dostosowanych indywidualnie do potrzeb użytkowników – od infokiosków informacyjnych, multimedialnych totemów dotykowych, po cyfrowe wyświetlacze reklamowe czy bezszwowe ściany video.

 

Sprzedaż naszych produktów wspieramy wieloma produktami uzupełniającymi oraz usługami, które mają za zadanie zapewnić poczucie bezpieczeństwa naszych Klientów oraz kompleksowości realizowanych projektów: LEASING, INSTALACJĘ I SZKOLENIE PERSONELU, GWARANCJĘ, DOŻYWOTNIĄ OPIEKĘ SERWISOWĄ.

 

Sukces naszej firmy wynika głównie z koncetracji na dostarczaniu urządzeń najwyższej jakości oraz wieloletniej współpracy z rozwijającymi się dynamicznie branżami.

Z naszych rozwiązań korzystają m.in.: hotele, centra konferencyjne, korporacje, urzędy, restauracje, banki, firmy handlowe i usługowe.

 

Realizujemy każde zamówienie – od standardowego urządzenia po rozbudowane, dostosowane do potrzeb, sieci digital signage.

 

Jako przedsiębiorca staramy się wnieść jak największy WKŁAD W OCHRONĘ ŚRODOWISKA i wspieramy rozwój selektywnej zbiórki odpadów opakowaniowych w Polsce – uczestniczymy w systemie Zielonego Punktu (Der Grüne Punkt – Duales System Deutschland).

 

Digital Signage, a dotarcie do klienta

Oferowane systemy reklamowe pozwolą skutecznie przyciągnąć nowych klientów. W odróżnieniu od statycznych reklam, nasze rozwiązania mają „to coś”, które wyróżni Państwa firmę w gąszczu innych reklamodawców.

Zwiększenie sprzedaży
80%
Jakość odbioru oferty
75%
Dotarcie do klienta z ofertą
90%

Nie musisz nam wierzyć na słowo. Sprawdź naszą ofertę i przykładowe wdrożenia w różnych gałęziach handlu czy przemysłu. Zobacz jak skuteczne narzędzie możesz zdobyć i wyprzedzić swoją konkurencję.

zobacz więcej
DS nowości na rynku w Europie i na świecie
Nasz blog / nowości
09-08-2019
Jednym z największych wyzwań współczesnego marketingu jest znaleźć takie metody promocji, które wyróżnią firmę z tłumu oraz umożliwią skuteczne dotarcie przekazu do wybranej grupy docelowej klientów. Wraz ze spadkiem efektywności statycznych metod promocji oraz wszechobecnym dostępem do informacji cyfrowej, największe nadzieje pokładane są w nowoczesnych technologiach.
24-06-2019
Trudno w to uwierzyć, ale 25 maja 2019r. minął rok od wejścia w życie unijnego RODO, dot. ochrony danych. Niestety, wiele firm nadal nie przestrzega przepisów dotyczących ochrony danych w zakresie niszczenia dokumentów.
14-05-2019
Brytyjska firma Allsee Technologies w kwietniu b.r., wprowadziła do sprzedaży pierwszy w historii firmy produkt digital signage zasilany bateryjnie - 49-calowy mobilny potykacz multimedialny.
30-04-2019
Przyciągnij uwagę przechodniów i wzbudź zainteresowanie klientów w środku W JEDNYM CZASIE. Czytelny nawet w bardzo ostrym świetle słonecznym i wysokiej temperaturze. Wyposażony w zintegrowany uchwyt sufitowy.
Gotowy aby zacząć? Kontakt z nami!
ul. Sierakowo 91a, 06-300 Przasnysz
tel: +48 86 477 48 38, +48 510 211 201,
e-mail: epicenter@epicenter.pl
Masz pytania - napisz do nas!
*
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Epicenter Sp. z o.o. danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem danych osobowych jest Epicenter Sp. z o.o. z siedzibą w Łomży, ul. Sierakowo 91A, 06-300 Przasnysz. Podane dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Mają Państwo prawo do modyfikacji, wglądu i żądania zaprzestania przetwarzania podanych danych osobowych oraz ich usunięcia. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani.